PARDUODAMAS VARDAS + SVETAINĖ. TEL.: +37067091876
Naujienų užsakymas
* El.pašto adresas
Jūsų vardas 
Užsakyti Atsisakyti
Akcijos
Tina - Vibratorius
289.00 Lt 229.00 Lt

DUK

Prekių daugybė, nežinau ką išsirinkti?

Didelis prekių asortimentas, tai galimybė Jums išsirinkti tikrai norimą sekso žaislą. Informatyvūs prekių aprašai padės apsipręsti! Būtinai rekomenduojame pasiskaityti mūsų straipsnių rubriką, joje rasite daug naudingos informacijos apie sekso žaislų rūšis, jų savybes ir panaudojimą.

Kaip naudotis gauta preke?

Rekomenduojame pasiskaityti mūsų straipsnių rubriką, joje rasite daug naudingos informacijos apie sekso žaislų rūšis, jų savybes ir panaudojimą. Taip pat visada laukiame Jūsų užklausų.

Kaip žinoti ar išsirinktas drabužis reikiamo dydžio?

Prieš pasirinkdami drabužio dydį pasitikrinkite dydžių lentelėje koks dydis jums tiktų. Jeigu iškils kažkokių neaiškumų būtinai rašykite mums info@vibro.lt

Kur kreiptis iškilus klausimams?

Iškilus klausimams ar problemoms rašykite mums info@vibro.lt, skype nick: vibrolt, taip pat galite palikti žinutę.

Koks Jūsų darbo laikas?

Elektroninė parduotuvė dirba nuolat- 24h per parą, 7 dienas per savaitę.

Kaip užsisakyti prekes?

Prie kiekvienos prekės rasite mygtuką "į krepšelį", paspaudę šį mygtuką įkelsite norimą prekę į savo pirkinių krepšelį. Tam kad pradėti pirkimo procesą tiesiog spauskite dešinėje viršuje esantį laukelį „prekių krepšelis“ ir atlikite paprastus žingsnius būtinos informacijos pateikimui.

Kaip atsiskaityti už prekes?

Už prekes galite atsiskaityti: El. bankininkystės sistema (SEB, SWEDBANK, DnB Nord ir kiti didieji bankai..) Visa ir MasterCard kortelėmis, SEB banko kortelėmis, Per “ webmoney“ sistemą , Kioskuose “Lietuvos spauda” ir “Rkiosk” (gautą sąskaitą atsispausdinkite ir bet kuriame iš šių kioskų galėsite ją apmokėti). Atsiskaitymas yra visiškai saugus, nes pinigų pervedimą darysite vidinėse bankų arba internetinių mokėjimų sistemose.

Ar saugu pirkti internetu?

Atsiskaitymas yra saugus, nes pinigų pervedimą darysite vidinėse bankų arba internetinių mokėjimų sistemose.

 

 

Vibro.lt - prekės suaugusiems. © 2024