PARDUODAMAS VARDAS + SVETAINĖ. TEL.: +37067091876
Naujienų užsakymas
* El.pašto adresas
Jūsų vardas 
Užsakyti Atsisakyti
Akcijos
Tina - Vibratorius
289.00 Lt 229.00 Lt

Kaip pirkti?

 1. Naršydami po kairėje tinklapio pusėje esantį meniu galite pasirinkti dominančią prekių kategoriją.
 2. Užėję į konkrečią prekę ir nusprendę ją įsigyti paspauskite raudonos spalvos mygtuką "Į krepšelį".
 3. Užsikraus puslapis kuriame galėsite pasirinkti pristatymo būdą, prekės kiekį ir t.t. Jeigu norėsite įsigyti daugiau prekių paspauskite mygtuką "Grįžti į prekių katalogą" ir tęskite apsipirkimą (sistema prisimins jau pasirinktas prekes). Tinklapio dešinėje pusėje, pačiame viršuje matysis krepšelis su įsidėtomis prekėmis.
 4. Susidėję norimas prekes, pasirinkę jų kiekius ir pristatymo būdą paspauskite mygtuką "PIRKTI"
 5. Pirmame žingsnyje Jums bus pasiūlytos trys pasirinkimo galimybės: pirki kaip svečiui, užsiregistruotiarba prisijungti (jeigu esate registruotas narys). Jeigu registruotis nenorite, tuomet tiesiog pasirinkite "Pirkti kaip svečiui" punktą. Jeigu norėtumėte naudotis registruotų vartotojų privilegijomis (greitesnis apsipirkimas, nuolaidos, lojalumo taškai)- registruokitės, prisijunkite.
 6. Antrame žingsnyje nurodysite savo kontaktus, kurie bus reikalingi pristatant prekę (adresą ir t.t.). Šiame žingsnyje galėsite pasirinkti ir kad išsirinktos prekės būtų pristatytos kitam žmogui (pvz Jūsų draugui). Suvedę duomenis spauskite "Tęsti".
 7. Trečiame žingsnyje galėsite peržiūrėti visą savo užsakymą ir nurodytus pristatymo duomenis, jeigu viskas tvarkoje spauskite mygtuką "MOKĖTI".
 8. Būsite nukreipta(s) į mokėjimai.lt tinklapį, kuriame pasirinksite apmokėjimo už prekes būdą. Mokėjimo būdai: populiariausios lietuviškos el. bankininkystės sistemos (SEB, Swedbank ir kiti); atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis; atsiskaitymas atsispausdinus sąskaitą ir ją apmokėjus"Lietuvos spauda" kioskuose.
 9. Atlikę apmokėjimą gausite el. laišką su patvirtinimu, kad Jūsų užsakymas priimtas.
 10. Štai ir viskas- sėdite ir laukiate atkeliaujančio siuntinio :) Prekės įprastai atsiunčiamos per 2-4 d.d.
 11. Jeigu pasirinkote pristatymą per Lietuvos paštą, tuomet gausite pranešimą apie atkeliavusį siuntinį ir nuvyksite į paštą jį pasiimti.

 

Vibro.lt - prekės suaugusiems. © 2024